Харківська команда розробників НАССР (ХАССП)

Ми обслуговуємо м. Харків та Харківську область.
Швидко «під ключ» розробимо, впровадимо діючу систему HACCP (ХАССП).

Замовляйте розробку НАССР (ХАССП) прямо зараз за телефоном: 091-608-4470

Чим ми кращі за інших.
Наші системи HACCP (ХАССП) спеціально розробляються під вимоги інспекторів Держпродспоживслужби і повністю відповідають законодавству України. Ми беремо за основу вимоги наказу Мінагрополітики України від 01.10.2012 № 590 (державний аудит системи НАССР проводиться на відповідність цього наказу).

Будьте уважні. Вам можуть запропонувати розробити систему безпеки харчових продуктів відповідно до національного або міжнародного стандарту. Знайте, що вимоги стандартів дають розробнику більшу свободу, а вимоги наказу № 590 дуже конкретні. На виході може вийти система, яка не відповідає законодавству України і на вас можуть накласти штрафні санкції.

Наша команда
Ми знаходимося в місті Харкові. Наші розробники - колишні інспектора Держпродспоживслужби, які на власному досвіді знають, як проводяться інспектування та аудити. Вони готові відстоювати свої розробки HACCP перед колишніми колегами. Кожен наш розробник оформлений як Фізична особа - підприємець на єдиному податку.

Що ми можемо
Розробимо систему безпеки харчових продуктів на паперових носіях або в електронному вигляді (як комп'ютерну програму). Можливі змішані варіанти. Проведемо аудит діючої системи на предмет її відповідності чинному законодавству України.

Навіщо розробляти систему НАССР
Згідно п. 4 частини першої ст. 65 Закону № 2042-VIII невиконання визначеного законом обов’язку щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб - підприємців - у розмірі п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат. А це 180 000 гр. і 90 000 гр. відповідно.

Вартість наших послуг
Розробка системи НАССР для підприємства харчової промисловості, яка дозволить інспектору не накладати на вас штраф буде коштувати приблизно 10000 гр. Така система для підприємств продовольчої торгівлі і громадського харчування обійдеться вам ще дешевше.
Система НАССР, яка буде враховувати всі особливості вашого виробництва і забезпечувати безпеку, буде коштувати в рази дорожче.

Замовляйте розробку НАССР (ХАССП) прямо зараз за телефоном: 0916084470