AU.ORG.UA

Дану інформацію просимо довести до технологів і осіб відповідальних за впровадження ХАССП.

Пропонуємо пройти очний курс навчання, два в одному:

1. «Розробник систем управління харчової безпеки які функціонують на платформах комп'ютерних програм»;

2. «Тренер-викладач системи HACCP».


Вартість навчання складає 1200 гр. у місяць. Посилання для реєстрації внизу сторінки.

HACCP-TRADING забезпечує ведення системи в електронному вигляді і дозволяє повністю або частково відмовитися від паперових носіїв. Дану програму вже використовують більше 10 000 операторів. Вона зручна у використанні і забезпечує дотримання всіх вимог харчового законодавства України. Програма має державну реєстрацію (свідоцтво №71867 від 13.05.2017). Ефективність даної програми перевірена часом.

З огляду на масовий перехід систем управління харчової безпеки з паперових форм на цифрові технології, в Україні відзначається дефіцит фахівців які мають достатню кваліфікацію для тонкої настройки комп'ютерної програми HACCP-TRADING. Саме таким фахівцем можете стати ви (навички програмування не потрібні, достатньо просто вміти працювати на комп'ютері).

Навчання складається з дев'яти кроків і проводиться протягом дев'яти місяців. Один раз на місяць проводиться семінар, на якому зачитується методичний матеріал, перевіряється виконання «домашнього завдання». У період між сесіями ви самостійно впроваджуєте на своєму підприємстві систему харчової безпеки, згідно отриманих на семінарі знань.

Через дев'ять місяців ви проведете повну розробку системи харчової безпеки свого підприємства і навчитеся всім тонкощам роботи з комп'ютерною програмою HACCP-TRADING. А також будете внесені до єдиного реєстру розробників систем управління харчової безпеки, які функціонують на платформах комп'ютерних програм та отримаєте два сертифіката:

- Сертифікат розробника систем управління харчової безпеки які функціонують на платформах комп'ютерних програм;

- Сертифікат тренера-викладача системи HACCP.

Сертифікат тренера-викладача дає право проводити навчання, підписувати та видавати відповідні сертифікати від імені ГС «Джи-Еф-Ес-Ай Україна».

Особам які успішно пройшли навчання надається бонус. Це право на безкоштовну активацію десяти екземплярів програм HACCP-TRADING. З огляду на те, що вартість активації одного примірника програмного забезпечення становить 800 гр., то Ви у вигляді бонусу отримуєте 8000 гр.

Як це можна використовувати.
Ну, наприклад, у Вас є мережа магазинів. Систему HACCP потрібно впроваджувати в кожному магазині. Або, наприклад, Ви надаєте послуги з налаштування HACCP-TRADING іншому оператору. І цей оператор вже не замовляє код активації програми через інтернет, а купує його у вас.

Вартість навчання складає 1200 грн. у місяць. Якщо оплачуєте відразу весь період навчання, то отримуєте 20% знижку. З урахуванням знижки оплата за навчання становить 9600 гр. Якщо ще врахувати, що в ваш актив переходить право безкоштовної активації десяти екземплярів програмного забезпечення, а це 8000 гр., то ваші витрати за весь період навчання складуть всього 1600гр.

Після отримання вами сертифікатів, якщо ви не працевлаштовані, ми допоможемо вам в пошуку клієнтів бажаючих пройти навчання або розробити систему HACCP.

Старт навчання - по мірі формування групи.
Особи які бажають пройти навчання залишають заявку. Оплачувати навчання поки не потрібно.

 

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ